A1 Residence
A1 Residence Satılık Daireler
A1 Residence’ta şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? A1 Residence hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
A1 Residence projesinde daire almak ve satmak
A1 Residence projesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde, Göztepe Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi Acat Yapı geliştirmiştir. Projede 24 daire bulunuyor; 3+1 daireler yer alıyor, alanlar 180 m² aralığında. Proje durumu: Tamamlandı.
A1 Residence projesinde daire almak ya da dairenizi satmak istiyorsanız güncel satış fiyatlarını ve alıcı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında satılık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.
Proje bilgileri
- 3+1 daireler (180 m²)
- Toplam 24 daire
- Kamelya
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Hemen teslim
Konum
- Göztepe Mahallesi, Kadıköy / İstanbul
- Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır
Dairenizi satmak mı istiyorsunuz?
A1 Residence projesinde dairenizi satmayı düşünüyorsanız ücretsiz değerleme ile güncel piyasa değerini belirleyelim, dairenizi doğru alıcılara ulaştıralım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.
A1 Residence’ta kiralık daireler ›
A1 Residence hakkında sık sorulanlar
A1 Residence projesinde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu an yayında satılık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Fiyat; blok, kat, cephe ve daire durumuna göre değişir. Güncel değer için ücretsiz değerleme isteyebilirsiniz.
A1 Residence nerede?
İstanbul ili Kadıköy ilçesinde, Göztepe Mahallesi sınırlarındadır.
A1 Residence projesinde hangi daire tipleri var?
Kayıtlarımıza göre projede 3+1 daireler bulunuyor; alanlar 180 m² aralığında.
A1 Residence projesini hangi firma geliştirdi?
Kayıtlarımıza göre A1 Residence projesinin geliştiricisi Acat Yapı.
A1 Residence projesinde dairemi satmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; ücretsiz değerleme ile başlayıp dairenizi alıcılara ulaştıralım.
A1 Residence bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Kadıköy
- Mahalle / köy
- Göztepe Mh.
- Site / rezidans
- A1 Residence
- Mahalledeki site ve rezidans
- 38
A1 Residence, Göztepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Four Winds Residence, Göztepe Büyükhanlı Residence, Uysal Apartmanı, Cadde Terrace, Koru Residence ve Park Kule 1 var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
A1 Residence bölge rehberi
Göztepe Mh. içinde bu site dahil 38 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
A1 Residence Konumu
Göztepe Mh. / Kadıköy / İstanbul
A1 Residence’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Göztepe200 m
- Feneryolu1,2 km
- Erenköy1,3 km
Otobüs
- Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi190 m
- Oramiral Kemal Kayacan Sokak200 m
- Tütüncü Mehmet Efendi Camii290 m
Eğitim
- Göztepe İlkokulu70 m
- Göztepe Sevgi Özel Eğitim Anaokulu300 m
- Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi380 m
Sağlık
- Kamelya Eczanesi230 m
- Kadir Eczanesi260 m
- Kadıköy 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi460 m
Yeşil alan ve spor
- Çetin Emeç ve Demokrasi Parkı460 m
- Özgecan Aslan Parkı470 m
- Özgürlük Parkı620 m
Alışveriş
- A101260 m
- Migros310 m
- Şok310 m
Göztepe Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. A1 Residence’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
A1 Residence hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
A1 Residence’nin bulunduğu Göztepe Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%23,3 65 yaş üstü
%11,1 çocuk (0–14) · %65,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
13,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Göztepe’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
A1 Residence’ta satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İstanbul Kadıköy Göztepe A1 Residence sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
A1 Residence — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bu bölgede hangi daire tipleri var?
Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:
- 3+1Proje sayısı: 1
| Proje | Daire tipleri | Büyüklük | Teslim | Durum |
|---|---|---|---|---|
| A1 Residence |
| 180 m² | — | Tamamlandı |
Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.
