Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Güven Evler Sitesi

İstanbul Büyükçekmece Ekinoba Güven Evler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Güven Evler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Güven Evler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Güven Evler Sitesi bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Büyükçekmece
Mahalle / köy
Ekinoba Mah.
Site / rezidans
Güven Evler Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
71

Güven Evler Sitesi, Ekinoba Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Deniz Konakları, Kumsal Marine Sitesi, Has - Ban Konakları, Emka Ulu Sitesi, Bakırcı Mimaroba ve Rose Marine Butik var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Güven Evler Sitesi bölge rehberi

Ekinoba Mah. içinde bu site dahil 71 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Güven Evler Sitesi / Ekinoba Mah. / Büyükçekmece / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Güven Evler Sitesi’nin bulunduğu Ekinoba Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%8,7 65 yaş üstü

%19,4 çocuk (0–14) · %71,9 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,3 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Büyükçekmece’de diğer Güven siteleri

Ekinoba’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Güven Evler Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

İstanbul Büyükçekmece Ekinoba Güven Evler Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Güven Evler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Güven Evler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İstanbul Büyükçekmece Ekinoba Güven Evler Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. İstanbul Büyükçekmece Ekinoba Güven Evler Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Ekinoba Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Ekinoba Mahallesi’nde ayrıca Deniz Konakları, Kumsal Marine Sitesi, Has - Ban Konakları, Emka Ulu Sitesi, Bakırcı Mimaroba ve Rose Marine Butik bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Güven Evler Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Güven Evler Sitesi, Ekinoba Mah. sınırları içinde; Büyükçekmece ilçesine, oradan da İstanbul iline bağlı. Ekinoba Mah. içinde 71, Büyükçekmece genelinde 1.469 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Güven Evler Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Güven Evler Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Güven Evler Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.