Hızalan Sitesi
İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba Hızalan Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Hızalan Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Hızalan Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Hızalan Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Bakırköy
- Mahalle / köy
- Zuhuratbaba Mah.
- Site / rezidans
- Hızalan Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 22
Hızalan Sitesi, Zuhuratbaba Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Park Luna Evleri, Haznedar Sitesi, Rıdvan Ergül Sitesi, İş Bankası Mensupları Sitesi, Hebdomon Bakırköy ve Bakırköy Konakları var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Hızalan Sitesi bölge rehberi
Zuhuratbaba Mah. içinde bu site dahil 22 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Hızalan Sitesi Konumu
Zuhuratbaba Mah. / Bakırköy / İstanbul
Hızalan Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Bahçelievler730 m
- Ataköy1,2 km
- Özgürlük Meydanı1,2 km
Otobüs
- Klinik460 m
- Şekerevler490 m
- Dikilitaş510 m
Eğitim
- Halil Bedi Yönetgen Ortaokulu390 m
- Hamdi Akverdi İlkokulu470 m
- Yetenekli Eller Anaokulu - İkokulu570 m
Sağlık
- Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araş120 m
- Psikiyatri Acil190 m
- ATÜ Erişkin Psikiyatri Poliklinikleri, Hasta Hakları, Sosyal İnceleme210 m
Yeşil alan ve spor
- Bilal Bozkaya Parkı450 m
- Hüdaverdi Parkı520 m
- Çamlık Parkı520 m
Alışveriş
- Migros480 m
- Şok490 m
- Gönenli Peynircim640 m
Zuhuratbaba Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Hızalan Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Hızalan Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Hızalan Sitesi’nin bulunduğu Zuhuratbaba Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%16,6 65 yaş üstü
%14,4 çocuk (0–14) · %69,0 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Zuhuratbaba’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Hızalan Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İstanbul Bakırköy Zuhuratbaba Hızalan Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Hızalan Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Hızalan Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Hızalan Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Hızalan Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Zuhuratbaba Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Zuhuratbaba Mahallesi’nde ayrıca Park Luna Evleri, Haznedar Sitesi, Rıdvan Ergül Sitesi, İş Bankası Mensupları Sitesi, Hebdomon Bakırköy ve Bakırköy Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
