Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel
İstanbul Arnavutköy Adnan Menderes Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de Satılık Gayrimenkul
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Arnavutköy
- Mahalle / köy
- Adnan Menderes Mah.
- Site / rezidans
- Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel
- Mahalledeki site ve rezidans
- 5
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel, Adnan Menderes Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Tankcılar Sitesi, Taşoluk Toki 1. Etap, Tankçılar Mehmet Şencer Evleri 4. Kısım ve Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel bölge rehberi
Adnan Menderes Mah. içinde bu site dahil 5 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi Konumu
Adnan Menderes Mah. / Arnavutköy / İstanbul
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Taşoluk1,4 km
Otobüs
- Doğa Sokak250 m
- Mehmet Akif Ersoy Camii340 m
- Çimentepe400 m
Eğitim
- Taşoluk Anadolu Lisesi550 m
- Toki Taşoluk Ortaokulu620 m
- Toki Taşoluk İlkokulu640 m
Sağlık
- Arnavutköy Cavit Beşkardeş Aile Sağlığı Merkezi560 m
- Taşoluk Filiz Eczanesi710 m
- Toki Eczanesi720 m
Yeşil alan ve spor
- Arnavutköy Trafik Eğitim Parkı1,4 km
- Mustafa Yeşil Parkı1,9 km
- Ramazan Güngör Parkı2,3 km
Alışveriş
- BİM2,5 km
- Onur Market2,6 km
- A1012,7 km
Adnan Menderes Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel Sitesi’nin bulunduğu Adnan Menderes Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%5,0 65 yaş üstü
%25,6 çocuk (0–14) · %69,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,7 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%97,9
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Arnavutköy’de diğer Yeşil siteleri
- Yeşil Bayır Evleri SitesiYeşilbayırSatılık ›
- Yeşil Bağ SitesiArnavutköy MerkezSatılık ›
- Yeşil Marmara Mehmet Şencer EvleriAdnan MenderesSatılık ›
- Yeşil Yaşam SitesiFatihSatılık ›
Adnan Menderes’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, İstanbul Arnavutköy Adnan Menderes Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de sık sorulanlar
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri 1 Parsel’de mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Adnan Menderes Mahallesi’nde ayrıca Tankcılar Sitesi, Taşoluk Toki 1. Etap, Tankçılar Mehmet Şencer Evleri 4. Kısım ve Yeşil Marmara Mehmet Şencer Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
