Özay Sitesi
Isparta Merkez Modern Evler Özay Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Özay Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Özay Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Özay Sitesi bir bakışta
- İl
- Isparta
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Modern Evler Mah.
- Site / rezidans
- Özay Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 23
Özay Sitesi, Modern Evler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Saha Park Evleri Sitesi, Kardelen Sitesi, Candost Sitesi, Emel Evleri, Ersan Evleri ve Adarlar Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Özay Sitesi bölge rehberi
Modern Evler Mah. içinde bu site dahil 23 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Özay Sitesi Konumu
Modern Evler Mah. / Merkez / Isparta
Özay Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Özay Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Modern Evler’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Özay Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Isparta Merkez Modern Evler Özay Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Özay Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Özay Sitesi’nde sık sorulanlar
Özay Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Özay Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Özay Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Modern Evler Mahallesi’nde ayrıca Saha Park Evleri Sitesi, Kardelen Sitesi, Candost Sitesi, Emel Evleri, Ersan Evleri ve Adarlar Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Isparta’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
