Sezer Sitesi
Hatay Arsuz Karaağaç Konarlı Sezer Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Sezer Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Sezer Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Sezer Sitesi bir bakışta
- İl
- Hatay
- İlçe
- Arsuz
- Mahalle / köy
- Karaağaç Konarlı Mh.
- Site / rezidans
- Sezer Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 30
Sezer Sitesi, Karaağaç Konarlı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Park Royal Sitesi, Pool House Sitesi, Edem Sitesi, Dlife Sitesi 1, Altınevler Sitesi ve Güneş Villaları var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Sezer Sitesi bölge rehberi
Karaağaç Konarlı Mh. içinde bu site dahil 30 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Sezer Sitesi Konumu
Karaağaç Konarlı Mh. / Arsuz / Hatay
Sezer Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- İskenderun3,8 km
Otobüs
- Otobüs durağı2,8 km
- Durak3,1 km
- Otobüs Durak4,5 km
Eğitim
- Özel Bilfen İskenderun Lisesi830 m
- İkem Koleji900 m
- Murat Zelluh İlkokulu900 m
Sağlık
- Emre Eczanesi500 m
- Vita Eczanesi760 m
- Başkent Ünv. İskenderun Diyaliz Merkezi1,1 km
Yeşil alan ve spor
- Karaağaç Parkı1,5 km
- Karaağaç Stadı1,6 km
- İskenderun Millet Parkı1,7 km
Alışveriş
- Şok500 m
- BİM1 km
- Kurtar Market1,6 km
Karaağaç Konarlı Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Sezer Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Sezer Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Sezer Sitesi’nin bulunduğu Karaağaç Konarlı Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,9 65 yaş üstü
%18,9 çocuk (0–14) · %73,2 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,1
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Karaağaç Konarlı’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Sezer Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Sezer Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Sezer Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sezer Sitesi’nde sık sorulanlar
Sezer Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Sezer Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Sezer Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Karaağaç Konarlı Mahallesi’nde ayrıca Park Royal Sitesi, Pool House Sitesi, Edem Sitesi, Dlife Sitesi 1, Altınevler Sitesi ve Güneş Villaları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Hatay’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
