Erikçe Park Konakları
Gaziantep Şehitkamil Öğümsöğüt Erikçe Park Konakları’nda Satılık Gayrimenkul
Erikçe Park Konakları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Erikçe Park Konakları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Erikçe Park Konakları bir bakışta
- İl
- Gaziantep
- İlçe
- Şehitkamil
- Mahalle / köy
- Öğümsöğüt Mh.
- Site / rezidans
- Erikçe Park Konakları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 4
Erikçe Park Konakları, Öğümsöğüt Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Gaziantep Konakları, Çamlıbel Sitesi ve İbrahimli Konakları var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Erikçe Park Konakları bölge rehberi
Öğümsöğüt Mh. içinde bu site dahil 4 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Erikçe Park Konakları Konumu
Öğümsöğüt Mh. / Şehitkamil / Gaziantep
Erikçe Park Konakları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Eğitim
- Sam ilkokulu3,6 km
Sağlık
- Neşe Eczanesi3,4 km
- Terlemez Eczanesi4,4 km
- Çakırgöz Eczanesi4,5 km
Yeşil alan ve spor
- Erikçe Parkı3,6 km
Öğümsöğüt Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Erikçe Park Konakları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Erikçe Park Konakları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Erikçe Park Konakları’nın bulunduğu Öğümsöğüt Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,2 65 yaş üstü
%30,8 çocuk (0–14) · %63,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Büyükpınar mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Şehitkamil’de diğer Erikçe siteleri
Öğümsöğüt’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Erikçe Park Konakları’nda satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Gaziantep Şehitkamil Öğümsöğüt Erikçe Park Konakları sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Erikçe Park Konakları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Erikçe Park Konakları’nda sık sorulanlar
Erikçe Park Konakları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Gaziantep Şehitkamil Öğümsöğüt Erikçe Park Konakları içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Gaziantep Şehitkamil Öğümsöğüt Erikçe Park Konakları sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Öğümsöğüt Mahallesi’nde ayrıca Gaziantep Konakları, Çamlıbel Sitesi ve İbrahimli Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Gaziantep’te başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
