Lavinya Sitesi
Gaziantep Şehitkamil Atatürk Lavinya Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Lavinya Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Lavinya Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Lavinya Sitesi bir bakışta
- İl
- Gaziantep
- İlçe
- Şehitkamil
- Mahalle / köy
- Atatürk Mh.
- Site / rezidans
- Lavinya Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 58
Lavinya Sitesi, Atatürk Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Ayşe Mehmet Polat Sitesi, Golden House, Uğur Sitesi, Kültür Sitesi, İbili Sitesi ve Sema Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Lavinya Sitesi bölge rehberi
Atatürk Mh. içinde bu site dahil 58 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Lavinya Sitesi Konumu
Atatürk Mh. / Şehitkamil / Gaziantep
Lavinya Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- İbrahimli Merkez380 m
- Duisburg380 m
- Güvenevler940 m
Otobüs
- Otobüs durağı810 m
- Havaş ofisi3,6 km
- Zübeyde hanım ana okulu3,7 km
Eğitim
- Lions İlkokulu250 m
- Hasan Celal Güzel İlkokulu420 m
- Mehmet Hayri Akınal Anadolu İmam Hatip Lisesi580 m
Sağlık
- İbrahimli Eczanesi520 m
- Binevler Yesim Eczanesi630 m
- Abdulkadir Konukoglu Saglık Ocagı950 m
Yeşil alan ve spor
- Cumhuriyet Parkı200 m
- Buhara Parkı340 m
- Atatürk Mah. Sağlıklı Yaşam Parkı350 m
Alışveriş
- BİM290 m
- Şok320 m
- Hepmar630 m
Atatürk Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Lavinya Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Lavinya Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Lavinya Sitesi’nin bulunduğu Atatürk Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,5 65 yaş üstü
%24,1 çocuk (0–14) · %67,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,6 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Atatürk’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Lavinya Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Gaziantep Şehitkamil Atatürk Lavinya Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Lavinya Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Lavinya Sitesi’nde sık sorulanlar
Lavinya Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Lavinya Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Atatürk Mahallesi’nde ayrıca Ayşe Mehmet Polat Sitesi, Golden House, Uğur Sitesi, Kültür Sitesi, İbili Sitesi ve Sema Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Gaziantep’te başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
