Sağlam Evler Sitesi
Erzurum Yakutiye Ömer Nasuhi Bilmen Sağlam Evler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Sağlam Evler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Sağlam Evler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Sağlam Evler Sitesi bir bakışta
- İl
- Erzurum
- İlçe
- Yakutiye
- Mahalle / köy
- Ömer Nasuhi Bilmen Mh.
- Site / rezidans
- Sağlam Evler Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 109
Sağlam Evler Sitesi, Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çiğdem 2 Sitesi, Saygınlar Sitesi, Sami Sultan Sitesi, Şehitler Sitesi, Onur Özgül Evleri ve Şirin Evler Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Sağlam Evler Sitesi bölge rehberi
Ömer Nasuhi Bilmen Mh. içinde bu site dahil 109 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Sağlam Evler Sitesi Konumu
Ömer Nasuhi Bilmen Mh. / Yakutiye / Erzurum
Sağlam Evler Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Erzurum2,3 km
Otobüs
- Otobüs durağı2,2 km
- K4 to the center4,7 km
Eğitim
- Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu1,2 km
- Şehit Kubilay Karaman İlkokulu1,2 km
- Erzurum Teknik Üniversitesi1,2 km
Sağlık
- Bayramoğlu Eczanesi1,4 km
- Tuğçe Eczanesi1,7 km
- Filiz DOLUNAY Aile Sağlığı Merkezi2,4 km
Yeşil alan ve spor
- EBB Spor780 m
- Olimpiyat Millet Bahçesi870 m
- Kâzım Karabekir Stadyumu1,4 km
Alışveriş
- MNG Avm1,4 km
- Şok1,9 km
- BİM1,9 km
Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Sağlam Evler Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Sağlam Evler Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Sağlam Evler Sitesi’nin bulunduğu Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,4 65 yaş üstü
%26,0 çocuk (0–14) · %67,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Ömer Nasuhi Bilmen’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Sağlam Evler Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Sağlam Evler Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Sağlam Evler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Sağlam Evler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Sağlam Evler Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde ayrıca Çiğdem 2 Sitesi, Saygınlar Sitesi, Sami Sultan Sitesi, Şehitler Sitesi, Onur Özgül Evleri ve Şirin Evler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Erzurum genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
