Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları
Merkez Şehit Cengiz Topel Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda Satılık Gayrimenkul
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları bir bakışta
- İl
- Erzincan
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Şehit Cengiz Topel Mh.
- Site / rezidans
- Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 1
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları, Şehit Cengiz Topel Mahallesi’nde yer alıyor.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları bölge rehberi
Şehit Cengiz Topel Mh. içinde bu site dahil 1 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları Konumu
Şehit Cengiz Topel Mh. / Merkez / Erzincan
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Merkez’de diğer Erzincan siteleri
- Erzincan Kavakyolu Yavuz Sultan Selim 2. Etap TOKİ SitesiHamidiyeSatılık ›
- Erzincan Kunduracı Vehbi TOKİ KonutlarıGölcükSatılık ›
- Erzincan Mengüceli TOKİ KonutlarıMengüceliSatılık ›
- Erzincan Necip Fazıl SitesiHamidiyeSatılık ›
- Erzincan Taksim TOKİ Konutları SitesiTaksimSatılık ›
- Erzincan Yalnızbağ TOKİ KonutlarıYalnızbağSatılık ›
- Erzincan Çukurkuyu TOKİ KonutlarıBulutluSatılık ›
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda sık sorulanlar
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Erzincan Yoğurtlu TOKİ Konutları’nda evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Erzincan’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
