Aytuğ Kent Sitesi
Edirne Merkez Cumhuriyet Aytuğ Kent Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Aytuğ Kent Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Aytuğ Kent Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Aytuğ Kent Sitesi bir bakışta
- İl
- Edirne
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Cumhuriyet Mh.
- Site / rezidans
- Aytuğ Kent Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 63
Aytuğ Kent Sitesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Ceren Residence, Çare Sitesi, Trio Park Yaşam Evleri Sitesi, Vadi Edirne Evleri, Rumeli Sitesi ve Loca Green Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Aytuğ Kent Sitesi bölge rehberi
Cumhuriyet Mh. içinde bu site dahil 63 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Aytuğ Kent Sitesi Konumu
Cumhuriyet Mh. / Merkez / Edirne
Aytuğ Kent Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Aytuğ Kent Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Cumhuriyet’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Aytuğ Kent Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Edirne Merkez Cumhuriyet Aytuğ Kent Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Aytuğ Kent Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Aytuğ Kent Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Edirne Merkez Cumhuriyet Aytuğ Kent Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Edirne Merkez Cumhuriyet Aytuğ Kent Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Cumhuriyet Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Cumhuriyet Mahallesi’nde ayrıca Ceren Residence, Çare Sitesi, Trio Park Yaşam Evleri Sitesi, Vadi Edirne Evleri, Rumeli Sitesi ve Loca Green Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Edirne dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
