Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Yüksel Budak Sitesi

Diyarbakır Kayapınar Peyas Yüksel Budak Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Yüksel Budak Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Yüksel Budak Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Yüksel Budak Sitesi bir bakışta

İl
Diyarbakır
İlçe
Kayapınar
Mahalle / köy
Peyas Mah.
Site / rezidans
Yüksel Budak Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
57

Yüksel Budak Sitesi, Peyas Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Hacıbektaş 1 Sitesi, Ekinciler Sitesi, Umut Sitesi, Sefa Sitesi, Mızrak 27 Sitesi ve Fırat Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Yüksel Budak Sitesi bölge rehberi

Peyas Mah. içinde bu site dahil 57 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Yüksel Budak Sitesi / Peyas Mah. / Kayapınar / DiyarbakırFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Yüksel Budak Sitesi’nin bulunduğu Peyas Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,9 65 yaş üstü

%28,1 çocuk (0–14) · %66,0 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,1 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%95,9

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Kayapınar’da diğer Yüksel siteleri

Peyas’ta diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Yüksel Budak Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Diyarbakır Kayapınar Peyas Yüksel Budak Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Yüksel Budak Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Yüksel Budak Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yüksel Budak Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Peyas Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Peyas Mahallesi’nde ayrıca Hacıbektaş 1 Sitesi, Ekinciler Sitesi, Umut Sitesi, Sefa Sitesi, Mızrak 27 Sitesi ve Fırat Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Diyarbakır genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Yüksel Budak Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Yüksel Budak Sitesi, Peyas Mah. sınırları içinde; Kayapınar ilçesine, oradan da Diyarbakır iline bağlı. Peyas Mah. içinde 57, Kayapınar genelinde 869 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Yüksel Budak Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Yüksel Budak Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Yüksel Budak Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.