Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Zirve Evleri

Denizli Pamukkale Zeytinköy Zirve Evleri’nde Satılık Gayrimenkul

Zirve Evleri’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Zirve Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Zirve Evleri bir bakışta

İl
Denizli
İlçe
Pamukkale
Mahalle / köy
Zeytinköy Mh.
Site / rezidans
Zirve Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
32

Zirve Evleri, Zeytinköy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Hisar Evler Sitesi, Balkan Sitesi, İnvest Residence, Uludağ Sitesi, City Lights Sitesi ve Yuvam Residence var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Zirve Evleri bölge rehberi

Zeytinköy Mh. içinde bu site dahil 32 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Zirve Evleri / Zeytinköy Mh. / Pamukkale / DenizliFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Zirve Evleri’nin bulunduğu Zeytinköy Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,4 65 yaş üstü

%18,9 çocuk (0–14) · %75,7 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,9 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,4

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Zeytinköy’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Zirve Evleri’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Denizli Pamukkale Zeytinköy Zirve Evleri için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Zirve Evleri — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Zirve Evleri’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Denizli Pamukkale Zeytinköy Zirve Evleri içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Denizli Pamukkale Zeytinköy Zirve Evleri sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Zeytinköy Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Zeytinköy Mahallesi’nde ayrıca Hisar Evler Sitesi, Balkan Sitesi, İnvest Residence, Uludağ Sitesi, City Lights Sitesi ve Yuvam Residence bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Denizli genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Zirve Evleri — Satılık işlemleriniz için

Denizli Pamukkale Zeytinköy Mh. içinde yer alan Zirve Evleri için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 32, Pamukkale genelinde 244 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Zirve Evleri içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Zirve Evleri için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Zirve Evleri kiralık sayfası ayrıca duruyor.