Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

2A Yaşam Sitesi

Bursa Yenişehir Yenigün 2A Yaşam Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

2A Yaşam Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? 2A Yaşam Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

2A Yaşam Sitesi bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Yenişehir
Mahalle / köy
Yenigün Mh.
Site / rezidans
2A Yaşam Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
69

2A Yaşam Sitesi, Yenigün Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında İnci Park Evleri, Şelale Park Evleri, Yeşil Şehir Sitesi, Dolunay Sitesi, Volka 2 Sitesi ve Mehmet Kerim Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

2A Yaşam Sitesi bölge rehberi

Yenigün Mh. içinde bu site dahil 69 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: 2A Yaşam Sitesi / Yenigün Mh. / Yenişehir / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Yenigün’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

2A Yaşam Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Bursa Yenişehir Yenigün 2A Yaşam Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

2A Yaşam Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

2A Yaşam Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

2A Yaşam Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. 2A Yaşam Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Yenigün Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Yenigün Mahallesi’nde ayrıca İnci Park Evleri, Şelale Park Evleri, Yeşil Şehir Sitesi, Dolunay Sitesi, Volka 2 Sitesi ve Mehmet Kerim Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

2A Yaşam Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Bursa Yenişehir Yenigün Mh. içinde yer alan 2A Yaşam Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 69, Yenişehir genelinde 101 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; 2A Yaşam Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

2A Yaşam Sitesi için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. 2A Yaşam Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.