Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Gintaş Sitesi

Bursa Osmangazi Çekirge Gintaş Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Gintaş Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Gintaş Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Gintaş Sitesi bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Osmangazi
Mahalle / köy
Çekirge Mh.
Site / rezidans
Gintaş Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
24

Gintaş Sitesi, Çekirge Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Özok Villaları, Koru Villaları, Torum Kent, Bilgin Sitesi, Komutan Sitesi ve Bintaş Evleri var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Gintaş Sitesi bölge rehberi

Çekirge Mh. içinde bu site dahil 24 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Gintaş Sitesi / Çekirge Mh. / Osmangazi / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Gintaş Sitesi’nin bulunduğu Çekirge Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%16,2 65 yaş üstü

%14,6 çocuk (0–14) · %69,2 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Çekirge’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Gintaş Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Bursa Osmangazi Çekirge Gintaş Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Gintaş Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Sık sorulanlar

Gintaş Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bursa Osmangazi Çekirge Gintaş Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Bursa Osmangazi Çekirge Gintaş Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Çekirge Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Çekirge Mahallesi’nde ayrıca Özok Villaları, Koru Villaları, Torum Kent, Bilgin Sitesi, Komutan Sitesi ve Bintaş Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Gintaş Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Bursa Osmangazi Çekirge Mh. içinde yer alan Gintaş Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 24, Osmangazi genelinde 760 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Gintaş Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Gintaş Sitesi için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Gintaş Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.