Katre Evleri Sitesi
Bursa Orhangazi Arapzade Katre Evleri Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Katre Evleri Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Katre Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Katre Evleri Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Orhangazi
- Mahalle / köy
- Arapzade Mah.
- Site / rezidans
- Katre Evleri Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 81
Katre Evleri Sitesi, Arapzade Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Nadır Park Sezgin Evleri Sitesi, Bektaş Sitesi, Damla Evleri Sitesi, Konak 16 Sitesi, Masal Konakları Sitesi ve Duru Life Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Katre Evleri Sitesi bölge rehberi
Arapzade Mah. içinde bu site dahil 81 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Katre Evleri Sitesi Konumu
Arapzade Mah. / Orhangazi / Bursa
Katre Evleri Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Katre Evleri Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Arapzade’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Katre Evleri Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Bursa Orhangazi Arapzade Katre Evleri Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Katre Evleri Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Katre Evleri Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Katre Evleri Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Arapzade Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Arapzade Mahallesi’nde ayrıca Nadır Park Sezgin Evleri Sitesi, Bektaş Sitesi, Damla Evleri Sitesi, Konak 16 Sitesi, Masal Konakları Sitesi ve Duru Life Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa dışında da hizmet veriyor musunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
