Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Mescioğlu Konakları

Bursa Nilüfer Konak Mescioğlu Konakları’nda Satılık Gayrimenkul

Mescioğlu Konakları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Mescioğlu Konakları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Mescioğlu Konakları bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Nilüfer
Mahalle / köy
Konak Mah.
Site / rezidans
Mescioğlu Konakları
Mahalledeki site ve rezidans
92

Mescioğlu Konakları, Konak Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çelebiler Sitesi, Kumova Berker Sitesi, Orkide Park Sitesi, Başkent Villaları, Tavşanlılar Sitesi ve Yeni Doğuşkent var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Mescioğlu Konakları bölge rehberi

Konak Mah. içinde bu site dahil 92 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Mescioğlu Konakları / Konak Mah. / Nilüfer / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Mescioğlu Konakları’nın bulunduğu Konak Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%12,8 65 yaş üstü

%17,2 çocuk (0–14) · %70,0 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,6 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Nilüfer’de diğer Mescioğlu siteleri

Konak’ta diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Mescioğlu Konakları’nda satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Bursa Nilüfer Konak Mescioğlu Konakları sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Mescioğlu Konakları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Mescioğlu Konakları’nda sık sorulanlar

Mescioğlu Konakları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Mescioğlu Konakları’nda satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Mescioğlu Konakları’nda mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Konak Mahallesi’nde ayrıca Çelebiler Sitesi, Kumova Berker Sitesi, Orkide Park Sitesi, Başkent Villaları, Tavşanlılar Sitesi ve Yeni Doğuşkent bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Mescioğlu Konakları — Satılık işlemleriniz için

Bursa Nilüfer Konak Mah. içinde yer alan Mescioğlu Konakları için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 92, Nilüfer genelinde 3.023 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Mescioğlu Konakları içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Konak Mah. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 92 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 67 site daha

Mescioğlu Konakları için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Mescioğlu Konakları kiralık sayfası ayrıca duruyor.