Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Parkada Evleri

Bursa Nilüfer 19 Mayıs Parkada Evleri’nde Satılık Gayrimenkul

Parkada Evleri’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Parkada Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Parkada Evleri bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Nilüfer
Mahalle / köy
19 Mayıs Mh.
Site / rezidans
Parkada Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
33

Parkada Evleri, 19 Mayıs Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Başaran Villaları, Koçar Villaları, Papatya Evleri, Sidelya Garden 1, Gencal ve Sidelya Garden 2 var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Parkada Evleri bölge rehberi

19 Mayıs Mh. içinde bu site dahil 33 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Parkada Evleri / 19 Mayıs Mh. / Nilüfer / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Parkada Evleri’nin bulunduğu 19 Mayıs Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%9,7 65 yaş üstü

%19,5 çocuk (0–14) · %70,7 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,4

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

19 Mayıs’ta diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Parkada Evleri’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Bursa Nilüfer 19 Mayıs Parkada Evleri sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Parkada Evleri — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Parkada Evleri’nde sık sorulanlar

Parkada Evleri’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bursa Nilüfer 19 Mayıs Parkada Evleri içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Bursa Nilüfer 19 Mayıs Parkada Evleri sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

19 Mayıs Mahallesi’nde ayrıca Başaran Villaları, Koçar Villaları, Papatya Evleri, Sidelya Garden 1, Gencal ve Sidelya Garden 2 bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Parkada Evleri — Satılık işlemleriniz için

Parkada Evleri, 19 Mayıs Mh. sınırları içinde; Nilüfer ilçesine, oradan da Bursa iline bağlı. 19 Mayıs Mh. içinde 33, Nilüfer genelinde 3.023 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Parkada Evleri içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Parkada Evleri içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Parkada Evleri kiralık sayfası ayrıca duruyor.