Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Bilcan Evler Sitesi

Balıkesir Susurluk Kışla Bilcan Evler Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Bilcan Evler Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Bilcan Evler Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Bilcan Evler Sitesi bir bakışta

İl
Balıkesir
İlçe
Susurluk
Mahalle / köy
Kışla Mh.
Site / rezidans
Bilcan Evler Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
8

Bilcan Evler Sitesi, Kışla Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Aydın Evler Sitesi, Şeker Evler Sitesi, Demet Evler Sitesi, Doğan Evler Sitesi, Bahçelievler Sitesi ve Esen Evler Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Bilcan Evler Sitesi bölge rehberi

Kışla Mh. içinde bu site dahil 8 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Bilcan Evler Sitesi / Kışla Mh. / Susurluk / BalıkesirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Bilcan Evler Sitesi’nin bulunduğu Kışla Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%17,1 65 yaş üstü

%16,0 çocuk (0–14) · %66,8 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

8,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,5

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Kışla’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Bilcan Evler Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Balıkesir Susurluk Kışla Bilcan Evler Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Bilcan Evler Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Bilcan Evler Sitesi’nde sık sorulanlar

Bilcan Evler Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bilcan Evler Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Bilcan Evler Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Kışla Mahallesi’nde ayrıca Aydın Evler Sitesi, Şeker Evler Sitesi, Demet Evler Sitesi, Doğan Evler Sitesi, Bahçelievler Sitesi ve Esen Evler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Balıkesir’de başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Bilcan Evler Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Bilcan Evler Sitesi, Balıkesir ilinin Susurluk ilçesine bağlı Kışla Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 8, Susurluk genelinde 54 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Bilcan Evler Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Kışla Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 8 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Bilcan Evler Sitesi içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Bilcan Evler Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.