Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

TOKİ Konutları

Balıkesir Karesi Yeni TOKİ Konutları’nda Satılık Gayrimenkul

TOKİ Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? TOKİ Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

TOKİ Konutları bir bakışta

İl
Balıkesir
İlçe
Karesi
Mahalle / köy
Yeni Mah.
Site / rezidans
TOKİ Konutları
Mahalledeki site ve rezidans
14

TOKİ Konutları, Yeni Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında TOKİ Konutları 1. Etap, Başar Evleri, Gülabat Konakları, TOKİ Konutları 2. Etap, Değirmenboğazı Villaları ve Yamaç Evler var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

TOKİ Konutları bölge rehberi

Yeni Mah. içinde bu site dahil 14 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: TOKİ Konutları / Yeni Mah. / Karesi / BalıkesirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

TOKİ Konutları’nın bulunduğu Yeni Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%10,9 65 yaş üstü

%16,0 çocuk (0–14) · %73,1 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Karesi’de diğer TOKİ siteleri

Yeni’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

TOKİ Konutları’nda satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Balıkesir Karesi Yeni TOKİ Konutları sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

TOKİ Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

TOKİ Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

TOKİ Konutları’nda satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. TOKİ Konutları’nda mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Yeni Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Yeni Mahallesi’nde ayrıca TOKİ Konutları 1. Etap, Başar Evleri, Gülabat Konakları, TOKİ Konutları 2. Etap, Değirmenboğazı Villaları ve Yamaç Evler bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Balıkesir dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

TOKİ Konutları — Satılık işlemleriniz için

TOKİ Konutları, Yeni Mah. sınırları içinde; Karesi ilçesine, oradan da Balıkesir iline bağlı. Yeni Mah. içinde 14, Karesi genelinde 392 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; TOKİ Konutları içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

TOKİ Konutları içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. TOKİ Konutları kiralık sayfası ayrıca duruyor.