Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

As Suhulet Sitesi

Balıkesir Edremit Tahtakuşlar As Suhulet Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

As Suhulet Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? As Suhulet Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

As Suhulet Sitesi bir bakışta

İl
Balıkesir
İlçe
Edremit
Mahalle / köy
Tahtakuşlar Mh.
Site / rezidans
As Suhulet Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
55

As Suhulet Sitesi, Tahtakuşlar Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Balıkesirliler Sahil Sitesi, Suhulet Sitesi, Gayem Sitesi, Miltur Sitesi, Hedef Sitesi ve Kırdanoğlu Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

As Suhulet Sitesi bölge rehberi

Tahtakuşlar Mh. içinde bu site dahil 55 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: As Suhulet Sitesi / Tahtakuşlar Mh. / Edremit / BalıkesirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Tahtakuşlar’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

As Suhulet Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Balıkesir Edremit Tahtakuşlar As Suhulet Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

As Suhulet Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

As Suhulet Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

As Suhulet Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Tahtakuşlar Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Tahtakuşlar Mahallesi’nde ayrıca Balıkesirliler Sahil Sitesi, Suhulet Sitesi, Gayem Sitesi, Miltur Sitesi, Hedef Sitesi ve Kırdanoğlu Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Balıkesir dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

As Suhulet Sitesi — Satılık işlemleriniz için

As Suhulet Sitesi, Tahtakuşlar Mh. sınırları içinde; Edremit ilçesine, oradan da Balıkesir iline bağlı. Tahtakuşlar Mh. içinde 55, Edremit genelinde 1.265 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; As Suhulet Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

As Suhulet Sitesi içinde mülkünüzü satmak istiyorsanız

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa değerinin tespiti, mülkün satışa hazırlanması, alıcı adaylarının elenmesi, pazarlık, tapu devri ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Alıcı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. As Suhulet Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.