Altınoluk Evleri
Balıkesir Edremit Narlı Altınoluk Evleri’nde Satılık Gayrimenkul
Altınoluk Evleri’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Altınoluk Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Altınoluk Evleri bir bakışta
- İl
- Balıkesir
- İlçe
- Edremit
- Mahalle / köy
- Narlı Mh.
- Site / rezidans
- Altınoluk Evleri
- Mahalledeki site ve rezidans
- 108
Altınoluk Evleri, Narlı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında İlayda Sitesi 7, Taş Konaklar Sitesi, Yeşil Çınar Sitesi, Irmak Villaları Sitesi, Bolluk İnşaat Konutları ve Orhan Özer Konutları Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Altınoluk Evleri bölge rehberi
Narlı Mh. içinde bu site dahil 108 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Altınoluk Evleri Konumu
Narlı Mh. / Edremit / Balıkesir
Altınoluk Evleri’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Altınoluk Evleri hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Altınoluk mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Edremit’te diğer Altınoluk siteleri
Narlı’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Altınoluk Evleri’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Balıkesir Edremit Narlı Altınoluk Evleri sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Altınoluk Evleri — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Altınoluk Evleri’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Balıkesir Edremit Narlı Altınoluk Evleri içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Balıkesir Edremit Narlı Altınoluk Evleri sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Narlı Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Narlı Mahallesi’nde ayrıca İlayda Sitesi 7, Taş Konaklar Sitesi, Yeşil Çınar Sitesi, Irmak Villaları Sitesi, Bolluk İnşaat Konutları ve Orhan Özer Konutları Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Balıkesir dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
