Örkent Sitesi 47 Parsel
Balıkesir Burhaniye Pelitköy Örkent Sitesi 47 Parsel’de Satılık Gayrimenkul
Örkent Sitesi 47 Parsel’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Örkent Sitesi 47 Parsel Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Örkent Sitesi 47 Parsel Sitesi bir bakışta
- İl
- Balıkesir
- İlçe
- Burhaniye
- Mahalle / köy
- Pelitköy Mh.
- Site / rezidans
- Örkent Sitesi 47 Parsel
- Mahalledeki site ve rezidans
- 191
Örkent Sitesi 47 Parsel, Pelitköy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Şadan Sitesi, Pelitya Sahil Evleri, Gözde 1 Sitesi, Dost Aydınlar Sitesi, Akgül Sitesi ve İkizler Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Örkent Sitesi 47 Parsel bölge rehberi
Pelitköy Mh. içinde bu site dahil 191 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Örkent Sitesi 47 Parsel Sitesi Konumu
Pelitköy Mh. / Burhaniye / Balıkesir
Örkent Sitesi 47 Parsel Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Örkent Sitesi 47 Parsel Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Burhaniye’de diğer Örkent siteleri
- Örkent Sitesi 49 ParselPelitköySatılık ›
- Örkent Sitesi 52 ParselPelitköySatılık ›
- Örkent Tatil SitesiPelitköySatılık ›
Pelitköy’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Örkent Sitesi 47 Parsel’de satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Örkent Sitesi 47 Parsel’de satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Örkent Sitesi 47 Parsel — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Örkent Sitesi 47 Parsel’de satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Örkent Sitesi 47 Parsel’de satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Örkent Sitesi 47 Parsel’de mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Pelitköy Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Pelitköy Mahallesi’nde ayrıca Şadan Sitesi, Pelitya Sahil Evleri, Gözde 1 Sitesi, Dost Aydınlar Sitesi, Akgül Sitesi ve İkizler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Balıkesir genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
