Bizim Köy Tatil Sitesi
Balıkesir Ayvalık Sahil Kent Bizim Köy Tatil Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Bizim Köy Tatil Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Bizim Köy Tatil Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Bizim Köy Tatil Sitesi bir bakışta
- İl
- Balıkesir
- İlçe
- Ayvalık
- Mahalle / köy
- Sahil Kent Mah.
- Site / rezidans
- Bizim Köy Tatil Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 57
Bizim Köy Tatil Sitesi, Sahil Kent Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında İlios Evleri Sitesi, Meriç Sitesi, Ayvalık Basın Sahil Sitesi E Adası, Beste Sitesi, Karagözoğlu Yalı Villaları ve Kuşkent Siteleri var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Bizim Köy Tatil Sitesi bölge rehberi
Sahil Kent Mah. içinde bu site dahil 57 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Bizim Köy Tatil Sitesi Konumu
Sahil Kent Mah. / Ayvalık / Balıkesir
Bizim Köy Tatil Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Otobüs durağı3,8 km
Eğitim
- Ayvalık KYK Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları3,1 km
- Ayvalık Anadolu Lisesi3,3 km
- Ayvalık Anaokulu3,4 km
Sağlık
- Can Eczanesi3,8 km
- Sevi Eczanesi4,3 km
- Ayvalık Devlet Hastanesi4,7 km
Yeşil alan ve spor
- Sabih Kanadoğlu Parkı3,7 km
- Fethi Sekin Parkı3,8 km
- Yener Koşvar Parkı3,9 km
Alışveriş
- Tarım Kredi Koop Market2,6 km
- Deryakent Market3 km
- Paragon AVM3,3 km
Sahil Kent Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Bizim Köy Tatil Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Bizim Köy Tatil Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Bizim Köy Tatil Sitesi’nin bulunduğu Sahil Kent Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%32,9 65 yaş üstü
%9,5 çocuk (0–14) · %57,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,6 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,1
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Sahil Kent’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Bizim Köy Tatil Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Bizim Köy Tatil Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Bizim Köy Tatil Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Bizim Köy Tatil Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Bizim Köy Tatil Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Sahil Kent Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Sahil Kent Mahallesi’nde ayrıca İlios Evleri Sitesi, Meriç Sitesi, Ayvalık Basın Sahil Sitesi E Adası, Beste Sitesi, Karagözoğlu Yalı Villaları ve Kuşkent Siteleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Balıkesir genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
