Özgür Deniz Sitesi
Aydın Didim Mavişehir Özgür Deniz Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Özgür Deniz Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Özgür Deniz Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Özgür Deniz Sitesi bir bakışta
- İl
- Aydın
- İlçe
- Didim
- Mahalle / köy
- Mavişehir Mh.
- Site / rezidans
- Özgür Deniz Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 36
Özgür Deniz Sitesi, Mavişehir Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Işılak Sahil Sitesi, Başkent Sitesi, Sefa Kent Sitesi, Mavi Ay Sitesi, Sedef Sitesi ve Pamukören Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Özgür Deniz Sitesi bölge rehberi
Mavişehir Mh. içinde bu site dahil 36 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Özgür Deniz Sitesi Konumu
Mavişehir Mh. / Didim / Aydın
Özgür Deniz Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Halk Pazarı1,1 km
- Mavişehir Yol Ayrımı1,2 km
- Mersindere1,5 km
Eğitim
- Arif Nihat Asya İlkokulu ve Ortaokulu1,7 km
- Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi2,3 km
- Selçuk Özsoy Ortaokulu4,4 km
Sağlık
- Didim Eczanesi4,3 km
- Tolga Eczanesi4,4 km
- Aile Hekimliği4,6 km
Yeşil alan ve spor
- Exercise Area770 m
- Barış Tur1,4 km
- Bülent Ecevit Parkı2,2 km
Alışveriş
- Mavişehir Pazarı1 km
- A1011,2 km
- Şok1,2 km
Mavişehir Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Özgür Deniz Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Özgür Deniz Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Özgür Deniz Sitesi’nin bulunduğu Mavişehir Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%43,0 65 yaş üstü
%5,9 çocuk (0–14) · %51,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,9
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Mavişehir’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Özgür Deniz Sitesi’nde satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Aydın Didim Mavişehir Özgür Deniz Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Özgür Deniz Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Özgür Deniz Sitesi’nde sık sorulanlar
Özgür Deniz Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Özgür Deniz Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Özgür Deniz Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Mavişehir Mahallesi’nde ayrıca Işılak Sahil Sitesi, Başkent Sitesi, Sefa Kent Sitesi, Mavi Ay Sitesi, Sedef Sitesi ve Pamukören Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Aydın’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
