Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Karya Sitesi

Aydın Didim Fevzipaşa Karya Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Karya Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Karya Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Karya Sitesi bir bakışta

İl
Aydın
İlçe
Didim
Mahalle / köy
Fevzipaşa Mh.
Site / rezidans
Karya Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
33

Karya Sitesi, Fevzipaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Blue Lagoon Sitesi, Ulaşkent Sitesi, Uslukent 2 Sitesi, Diamond Villaları, Pamukkale Sitesi ve Yeni Meltem Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Karya Sitesi bölge rehberi

Fevzipaşa Mh. içinde bu site dahil 33 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Karya Sitesi / Fevzipaşa Mh. / Didim / AydınFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Benzer siteler

Fevzipaşa’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Karya Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Karya Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Karya Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Karya Sitesi’nde sık sorulanlar

Karya Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Karya Sitesi’nde satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Karya Sitesi’nde mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Fevzipaşa Mahallesi’nde ayrıca Blue Lagoon Sitesi, Ulaşkent Sitesi, Uslukent 2 Sitesi, Diamond Villaları, Pamukkale Sitesi ve Yeni Meltem Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Aydın’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Karya Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Karya Sitesi, Aydın ilinin Didim ilçesine bağlı Fevzipaşa Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 33, Didim genelinde 746 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Karya Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Karya Sitesi içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Karya Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.