Altınkum Yalı Sitesi 1
Aydın Didim Cumhuriyet Altınkum Yalı Sitesi 1’de Satılık Gayrimenkul
Altınkum Yalı Sitesi 1’de şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Altınkum Yalı Sitesi 1 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Altınkum Yalı Sitesi 1 Sitesi bir bakışta
- İl
- Aydın
- İlçe
- Didim
- Mahalle / köy
- Cumhuriyet Mah.
- Site / rezidans
- Altınkum Yalı Sitesi 1
- Mahalledeki site ve rezidans
- 21
Altınkum Yalı Sitesi 1, Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Has Kum Sitesi, Premium Green Life 2 Sitesi, City Point Sitesi, Beyaz Villaları, Horizon Life Didim ve Nil Çetinel Villaları var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Altınkum Yalı Sitesi 1 bölge rehberi
Cumhuriyet Mah. içinde bu site dahil 21 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Altınkum Yalı Sitesi 1 Sitesi Konumu
Cumhuriyet Mah. / Didim / Aydın
Altınkum Yalı Sitesi 1 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Altınkum Yalı Sitesi 1 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Didim’de diğer Altınkum siteleri
- Altınkum HeightsEfelerSatılık ›
- Altınkum Heights ComplexEfelerSatılık ›
- Altınkum Sahil SitesiÇamlıkSatılık ›
- Altınkum Saygın Sitesi 1YeniSatılık ›
- Altınkum Yalı Sitesi 2AltınkumSatılık ›
Cumhuriyet’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Altınkum Yalı Sitesi 1’de satış fiyatları nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Aydın Didim Cumhuriyet Altınkum Yalı Sitesi 1 sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Altınkum Yalı Sitesi 1 — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Altınkum Yalı Sitesi 1’de sık sorulanlar
Altınkum Yalı Sitesi 1’de satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Altınkum Yalı Sitesi 1’de evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Cumhuriyet Mahallesi’nde ayrıca Has Kum Sitesi, Premium Green Life 2 Sitesi, City Point Sitesi, Beyaz Villaları, Horizon Life Didim ve Nil Çetinel Villaları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Aydın’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
