Ankaralılar Sitesi
Antalya Serik Belek Ankaralılar Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Ankaralılar Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Ankaralılar Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Ankaralılar Sitesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Serik
- Mahalle / köy
- Belek Mh.
- Site / rezidans
- Ankaralılar Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 126
Ankaralılar Sitesi, Belek Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Belek Golf Residence 1 Sitesi, River Park Sitesi, Tahir Hoca Sitesi, Bankoğlu Sitesi, Sapphire Sitesi ve R. Kılınç Konutları Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Ankaralılar Sitesi bölge rehberi
Belek Mh. içinde bu site dahil 126 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Ankaralılar Sitesi Konumu
Belek Mh. / Serik / Antalya
Ankaralılar Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- BELEK MH TURIZM CD-13730 m
- Otobüs durağı840 m
- BELEK MH TURIZM CD-81,7 km
Eğitim
- Tugi Kids World1 km
- Belek Kuran Kursu2,3 km
- Belek Limak İlköğretim Okulu2,5 km
Sağlık
- MedicalPark950 m
- Belek Gazel Aile Sağlığı Merkezi1,8 km
- Ali Baygut Eczanesi1,9 km
Yeşil alan ve spor
- Voyage Belek Golf & Spa990 m
- Atatürk Parkı1,3 km
- Cornelia Sports Center2,3 km
Alışveriş
- Xah Grand Bazaar1,2 km
- A1011,3 km
- Şok1,7 km
Belek Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Ankaralılar Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Ankaralılar Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Ankaralılar Sitesi’nin bulunduğu Belek Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%5,6 65 yaş üstü
%16,3 çocuk (0–14) · %78,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,7 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Belek’te diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Ankaralılar Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Ankaralılar Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Ankaralılar Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Ankaralılar Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Ankaralılar Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Belek Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Belek Mahallesi’nde ayrıca Belek Golf Residence 1 Sitesi, River Park Sitesi, Tahir Hoca Sitesi, Bankoğlu Sitesi, Sapphire Sitesi ve R. Kılınç Konutları Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Antalya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
