Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Antalya Vizyon Konağı 2

Konyaaltı Pınarbaşı Antalya Vizyon Konağı 2’da Satılık Gayrimenkul

Antalya Vizyon Konağı 2’da şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Antalya Vizyon Konağı 2 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Antalya Vizyon Konağı 2 Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Konyaaltı
Mahalle / köy
Pınarbaşı Mh.
Site / rezidans
Antalya Vizyon Konağı 2
Mahalledeki site ve rezidans
33

Antalya Vizyon Konağı 2, Pınarbaşı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Akdeniz Park Rezidans Sitesi, Öz Ödül Sitesi, Safir Bahçe Sitesi, Gül Sitesi, Nurgül Evleri Sitesi ve Sedir Coart Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Antalya Vizyon Konağı 2 bölge rehberi

Pınarbaşı Mh. içinde bu site dahil 33 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Antalya Vizyon Konağı 2 / Pınarbaşı Mh. / Konyaaltı / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Antalya Vizyon Konağı 2 Sitesi’nin bulunduğu Pınarbaşı Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%9,9 65 yaş üstü

%14,4 çocuk (0–14) · %75,7 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,3 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,5

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Konyaaltı’da diğer Antalya siteleri

Pınarbaşı’nda diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Antalya Vizyon Konağı 2’da satış fiyatları nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki mülkün değeri, büyüklüğü ve durumu nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Antalya Konyaaltı Pınarbaşı Antalya Vizyon Konağı 2 sınırlarındaki mülkünüzün değerini konuşalım. Ne satmak zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek çoğu zaman kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Antalya Vizyon Konağı 2 — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Antalya Vizyon Konağı 2’da sık sorulanlar

Antalya Vizyon Konağı 2’da satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Pınarbaşı Antalya Vizyon Konağı 2 içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Antalya Konyaaltı Pınarbaşı Antalya Vizyon Konağı 2 sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Pınarbaşı Mahallesi’nde ayrıca Akdeniz Park Rezidans Sitesi, Öz Ödül Sitesi, Safir Bahçe Sitesi, Gül Sitesi, Nurgül Evleri Sitesi ve Sedir Coart Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Antalya Vizyon Konağı 2 — Satılık işlemleriniz için

Antalya Konyaaltı Pınarbaşı Mh. içinde yer alan Antalya Vizyon Konağı 2 için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 33, Konyaaltı genelinde 1.019 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Antalya Vizyon Konağı 2 içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Antalya Vizyon Konağı 2 için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Antalya Vizyon Konağı 2 kiralık sayfası ayrıca duruyor.