Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Çamlıca Sitesi

Antalya Konyaaltı Öğretmenevleri Çamlıca Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul

Çamlıca Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Çamlıca Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Çamlıca Sitesi bir bakışta

İl
Antalya
İlçe
Konyaaltı
Mahalle / köy
Öğretmenevleri Mh.
Site / rezidans
Çamlıca Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
30

Çamlıca Sitesi, Öğretmenevleri Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çamlık Sitesi, Samut Sitesi, Cemali Şenkal Sitesi, Or - Sitesi, Abay Sitesi ve Dört Mevsim Yaşam Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Çamlıca Sitesi bölge rehberi

Öğretmenevleri Mh. içinde bu site dahil 30 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Çamlıca Sitesi / Öğretmenevleri Mh. / Konyaaltı / AntalyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Çamlıca Sitesi’nin bulunduğu Öğretmenevleri Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%15,5 65 yaş üstü

%15,1 çocuk (0–14) · %69,4 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,3 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Aynı adlı bir site Uluç, Hurma mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.

Konyaaltı’da diğer Çamlıca siteleri

Öğretmenevleri’nde diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Çamlıca Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?

Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Çamlıca Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Çamlıca Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Çamlıca Sitesi’nde sık sorulanlar

Çamlıca Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Antalya Konyaaltı Öğretmenevleri Çamlıca Sitesi içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Antalya Konyaaltı Öğretmenevleri Çamlıca Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Öğretmenevleri Mahallesi’nde ayrıca Çamlık Sitesi, Samut Sitesi, Cemali Şenkal Sitesi, Or - Sitesi, Abay Sitesi ve Dört Mevsim Yaşam Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Antalya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Çamlıca Sitesi — Satılık işlemleriniz için

Çamlıca Sitesi, Antalya ilinin Konyaaltı ilçesine bağlı Öğretmenevleri Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 30, Konyaaltı genelinde 1.019 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Çamlıca Sitesi içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Çamlıca Sitesi içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Çamlıca Sitesi kiralık sayfası ayrıca duruyor.