Panorama Sitesi
Antalya Alanya Fığla Panorama Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Panorama Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Panorama Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Panorama Sitesi bir bakışta
- İl
- Antalya
- İlçe
- Alanya
- Mahalle / köy
- Fığla Mh.
- Site / rezidans
- Panorama Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 7
Panorama Sitesi, Fığla Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Hasbahçe Konakları 2, Sebile Hanım Sitesi, Alanya Konakları, Eğitimciler Sitesi, Çalış Sitesi ve Okan Garden 1 Evleri var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Panorama Sitesi bölge rehberi
Fığla Mh. içinde bu site dahil 7 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Panorama Sitesi Konumu
Fığla Mh. / Alanya / Antalya
Panorama Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Otobüs durağı230 m
- Gazipaşa Dolmuş Durağı410 m
- Alanya Halk Otobüsleri Koop. - Cikcilli410 m
Eğitim
- Özel Elif Çevik Anaokulu210 m
- Arıkan Yılmaz Dim Ticaret Meslek Lisesi350 m
- Hasan Çolak Anadolu Lisesi390 m
Sağlık
- Ece Eczanesi370 m
- Güneylioğlu Eczanesi470 m
- Özel Yaşam Hastanesi1,6 km
Yeşil alan ve spor
- Ganioğlu Çocuk Parkı930 m
- Cikcili Parkı1 km
- Club Begonvil Beach1,3 km
Alışveriş
- BİM120 m
- Şok510 m
- Şok-antalya Alanya Jandarma Mevki Şubesi530 m
Fığla Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Panorama Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Panorama Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Panorama Sitesi’nin bulunduğu Fığla Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,8 65 yaş üstü
%20,5 çocuk (0–14) · %71,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,6 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,4
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Alanya’da diğer Panorama siteleri
- Panorama Aygün SitesiTosmurSatılık ›
- Panorama Beach ResidenceKestelSatılık ›
- Panorama EvleriÇıplaklıSatılık ›
- Panorama Garden SitesiTosmurSatılık ›
- Panorama LoftKestelSatılık ›
- Panorama Terrace EvleriKonaklıSatılık ›
Fığla’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Panorama Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Antalya Alanya Fığla Panorama Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Panorama Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Panorama Sitesi’nde sık sorulanlar
Panorama Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Panorama Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Fığla Mahallesi’nde ayrıca Hasbahçe Konakları 2, Sebile Hanım Sitesi, Alanya Konakları, Eğitimciler Sitesi, Çalış Sitesi ve Okan Garden 1 Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Antalya’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
