Acar Konutları
Ankara Yenimahalle Turgut Özal Acar Konutları’nda Satılık Gayrimenkul
Acar Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Acar Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Acar Konutları bir bakışta
- İl
- Ankara
- İlçe
- Yenimahalle
- Mahalle / köy
- Turgut Özal Mh.
- Site / rezidans
- Acar Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 180
Acar Konutları, Turgut Özal Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Turkuaz Evleri, Polsa, Fulya Park Sitesi, Gökçebağ Sitesi, Batı Yamaç Konutları ve Batı Marina var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Acar Konutları bölge rehberi
Turgut Özal Mh. içinde bu site dahil 180 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Acar Konutları Konumu
Turgut Özal Mh. / Yenimahalle / Ankara
Acar Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Botanik2,4 km
- Mesa2,5 km
- Batı Merkez2,6 km
Otobüs
- Yakut Park Evleri70 m
- Kardelen Parkı90 m
- Pınar Sitesi220 m
Eğitim
- Prof. Dr Muhammed Hamidullah Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi1,3 km
- Celal Yardımcı Anadolu Lisesi1,3 km
- Bilgi Anaokulu1,4 km
Sağlık
- Gaye Eczanesi810 m
- Çakırlar Eczanesi840 m
- Turgut Özal 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi860 m
Yeşil alan ve spor
- İzci Parkı1 km
- Halil Soyuer Parkı1,1 km
- Gezi Parkı1,2 km
Alışveriş
- Altunbilekler900 m
- Semt Pazarı1,1 km
- Yunus1,4 km
Turgut Özal Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Acar Konutları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Acar Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Acar Konutları’nın bulunduğu Turgut Özal Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,8 65 yaş üstü
%23,1 çocuk (0–14) · %70,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,4 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,3
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Turgut Özal’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Acar Konutları’nda satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Acar Konutları’nda satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Acar Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Acar Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Ankara Yenimahalle Turgut Özal Acar Konutları içindeki mülkünüzü satmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Ankara Yenimahalle Turgut Özal Acar Konutları sınırlarındaki mülkünüzü satmayı düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız sizi arayıp süreci, gereken belgeleri ve beklenen süreyi açıkça anlatsın.
Turgut Özal Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Turgut Özal Mahallesi’nde ayrıca Turkuaz Evleri, Polsa, Fulya Park Sitesi, Gökçebağ Sitesi, Batı Yamaç Konutları ve Batı Marina bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Ankara dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
