Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Yüksel Effect Konutları

Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Yüksel Effect Konutları’nda Satılık Gayrimenkul

Yüksel Effect Konutları’nda şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Yüksel Effect Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Yüksel Effect Konutları bir bakışta

İl
Ankara
İlçe
Etimesgut
Mahalle / köy
Yeni Bağlıca Mh.
Site / rezidans
Yüksel Effect Konutları
Mahalledeki site ve rezidans
191

Yüksel Effect Konutları, Yeni Bağlıca Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Erna Bağlıca Evleri, Umut Sitesi, Selin Villaları, 06 Ankara Konutları, Bahçelievler Sitesi 2. Kısım ve Şehr - İ Yar Bağlıca Konutları var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Yüksel Effect Konutları bölge rehberi

Yeni Bağlıca Mh. içinde bu site dahil 191 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Yüksel Effect Konutları / Yeni Bağlıca Mh. / Etimesgut / AnkaraFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Yüksel Effect Konutları’nın bulunduğu Yeni Bağlıca Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%7,0 65 yaş üstü

%21,5 çocuk (0–14) · %71,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

13,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Etimesgut’ta diğer Yüksel siteleri

Yeni Bağlıca’da diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Yüksel Effect Konutları’nda bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Yüksel Effect Konutları için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Yüksel Effect Konutları — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Yüksel Effect Konutları’nda sık sorulanlar

Yüksel Effect Konutları’nda satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yüksel Effect Konutları’nda satmak istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Yüksel Effect Konutları’nda mülkünüzün durumunu, beklentinizi ve zaman planınızı konuşuyor; satışın doğru fiyatla ve doğru zamanda yapılması için yol haritasını birlikte çiziyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Yeni Bağlıca Mahallesi’nde ayrıca Erna Bağlıca Evleri, Umut Sitesi, Selin Villaları, 06 Ankara Konutları, Bahçelievler Sitesi 2. Kısım ve Şehr - İ Yar Bağlıca Konutları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Ankara’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Yüksel Effect Konutları — Satılık işlemleriniz için

Yüksel Effect Konutları, Ankara ilinin Etimesgut ilçesine bağlı Yeni Bağlıca Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 191, Etimesgut genelinde 1.579 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Yüksel Effect Konutları içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Yeni Bağlıca Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 191 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 166 site daha

Yüksel Effect Konutları içinde satılacak mülkünüz mü var?

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru fiyatlama, profesyonel sunum ve fotoğraf, alıcı ön elemesi, pazarlık yönetimi, tapu ve sözleşme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satılık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Yüksel Effect Konutları kiralık sayfası ayrıca duruyor.