Damla Alınteri Sitesi
Ankara Etimesgut Ayyıldız Damla Alınteri Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Damla Alınteri Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Damla Alınteri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Damla Alınteri Sitesi bir bakışta
- İl
- Ankara
- İlçe
- Etimesgut
- Mahalle / köy
- Ayyıldız Mh.
- Site / rezidans
- Damla Alınteri Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 93
Damla Alınteri Sitesi, Ayyıldız Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yıldız Park Sitesi, Hankent Sitesi, Şahin Sitesi, Havuzlu Kent Sitesi, Yeşil Anka Sitesi ve Kılıçkent Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Damla Alınteri Sitesi bölge rehberi
Ayyıldız Mh. içinde bu site dahil 93 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Damla Alınteri Sitesi Konumu
Ayyıldız Mh. / Etimesgut / Ankara
Damla Alınteri Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Elvankent2,2 km
- Eryaman YHT Garı2,4 km
- Lale2,9 km
Otobüs
- Otobüs durağı600 m
- Genç Osman Parkı1,6 km
- 817 Sokak1,7 km
Eğitim
- Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi380 m
- Ahi Evran Ortaokulu400 m
- Özel Ayyıldız Sınav Anadolu Lisesi490 m
Sağlık
- Eczane Tarık330 m
- Eczane Ezgi Altuntaş330 m
- Etimesgut Aile Sağlığı Merkezi490 m
Yeşil alan ve spor
- Vecihi Hurkus Parki250 m
- Oğuzhan Parkı310 m
- Hilal Parkı320 m
Alışveriş
- Yunus260 m
- A101330 m
- Şok330 m
Damla Alınteri Sitesi konumuna kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Damla Alınteri Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Site konumu: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar
Damla Alınteri Sitesi’nin bulunduğu Ayyıldız Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,9 65 yaş üstü
%21,8 çocuk (0–14) · %71,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Etimesgut’ta diğer Damla siteleri
Ayyıldız’da diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Damla Alınteri Sitesi’nde satılık konut fiyatları ne durumda?
Aynı sokakta, hatta aynı binada iki daire farklı fiyata el değiştirebiliyor: kat, yaş, cephe, ısıtma ve tapu durumu rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir fiyat tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Damla Alınteri Sitesi’nde satmayı düşündüğünüz mülkün ne edeceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa değeri görüşümüzü ücretsiz ve yazılı olarak paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Damla Alınteri Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Damla Alınteri Sitesi’nde sık sorulanlar
Damla Alınteri Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Damla Alınteri Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Ayyıldız Mahallesi’nde ayrıca Yıldız Park Sitesi, Hankent Sitesi, Şahin Sitesi, Havuzlu Kent Sitesi, Yeşil Anka Sitesi ve Kılıçkent Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Ankara’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
