Vizyon Sitesi
Adıyaman Merkez Yunus Emre Vizyon Sitesi’nde Satılık Gayrimenkul
Vizyon Sitesi’nde şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Vizyon Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Vizyon Sitesi bir bakışta
- İl
- Adıyaman
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Yunus Emre Mah.
- Site / rezidans
- Vizyon Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 6
Vizyon Sitesi, Yunus Emre Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Ufuk City Sitesi, İpek Sitesi, Yunus Emre Sitesi, Erva 2 Sitesi ve Hasan Baba Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Vizyon Sitesi bölge rehberi
Yunus Emre Mah. içinde bu site dahil 6 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Vizyon Sitesi Konumu
Yunus Emre Mah. / Merkez / Adıyaman
Vizyon Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Vizyon Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Yunus Emre’de diğer siteler
Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü satmak mı istiyorsunuz?
Vizyon Sitesi’nde bir daire ya da ev ne eder?
Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.
Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Adıyaman Merkez Yunus Emre Vizyon Sitesi için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Vizyon Sitesi — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Vizyon Sitesi’nde sık sorulanlar
Vizyon Sitesi’nde satılık daire fiyatları ne kadar?
Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Vizyon Sitesi’nde evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?
Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Yunus Emre Mahallesi’nde ayrıca Ufuk City Sitesi, İpek Sitesi, Yunus Emre Sitesi, Erva 2 Sitesi ve Hasan Baba Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Adıyaman’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
