Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Vadi Altunbaş

Adana Sarıçam Gültepe Vadi Altunbaş’ta Satılık Gayrimenkul

Vadi Altunbaş’ta şu an yayında satılık ilanımız yok. Bu sitede satılık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Vadi Altunbaş Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Vadi Altunbaş Sitesi bir bakışta

İl
Adana
İlçe
Sarıçam
Mahalle / köy
Gültepe Mh.
Site / rezidans
Vadi Altunbaş
Mahalledeki site ve rezidans
39

Vadi Altunbaş, Gültepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında New Point Nova, Bekir Çavuş Sitesi, Çizgi Park, Tarakçıoğlu Sitesi, Azelya Park Sitesi ve Çetin Towers Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Vadi Altunbaş bölge rehberi

Gültepe Mh. içinde bu site dahil 39 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Vadi Altunbaş / Gültepe Mh. / Sarıçam / AdanaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Vadi Altunbaş Sitesi’nin bulunduğu Gültepe Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%4,4 65 yaş üstü

%24,7 çocuk (0–14) · %70,9 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,1 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Gültepe’de diğer siteler

Satın alma kararında bütçe, yapı niteliği, ulaşım, sosyal çevre ve gelecekteki değer potansiyelini birlikte değerlendirin.

Vadi Altunbaş’ta bir daire ya da ev ne eder?

Hazır bir fiyat tablosu vermiyoruz. Bir mülkün bugünkü değeri; konumu, kat ve cephesi, yaşı, tapu durumu ve o dönemdeki alıcı ilgisiyle belirlenir — tablo bunların hiçbirini görmez.

Mülkünüzün bugün kaça satılabileceğini merak ediyorsanız, Adana Sarıçam Gültepe Vadi Altunbaş için fiyat tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Vadi Altunbaş — Satın almak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüSatılık arıyorum
Satın alma ayrıntıları

Merak edilenler

Vadi Altunbaş’ta satılık daire fiyatları ne kadar?

Şu anda yayında satılık ilanımız bulunmuyor; doğrulanmamış bir rakam paylaşmak yerine mülkü görerek konuşmayı tercih ediyoruz. Aynı sitede bile fiyat; dairenin büyüklüğü, katı, cephesi ve durumuna göre belirgin biçimde değişir. Dairenizin güncel değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Vadi Altunbaş’ta evinizi ya da arsanızı satmayı düşünüyor musunuz?

Satış kararından önce mülkünüzün piyasadaki yerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Gültepe Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Gültepe Mahallesi’nde ayrıca New Point Nova, Bekir Çavuş Sitesi, Çizgi Park, Tarakçıoğlu Sitesi, Azelya Park Sitesi ve Çetin Towers Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Adana dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Vadi Altunbaş — Satılık işlemleriniz için

Adana Sarıçam Gültepe Mh. içinde yer alan Vadi Altunbaş için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 39, Sarıçam genelinde 203 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Vadi Altunbaş içinde satmak istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Vadi Altunbaş için alım ve satım işleriniz

Satmak istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: gerçekçi fiyat, iyi bir sunum, ciddi alıcının ayıklanması, pazarlığın yönetilmesi ve tapuya kadar takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede satın almak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, tapu ve kredi sürecini biz yürütürüz. Vadi Altunbaş kiralık sayfası ayrıca duruyor.