Yeraltı Altındağ Kooperatifi
Yozgat Yenifakılı Altındağ Yeraltı Altındağ Kooperatifi’de Kiralık Gayrimenkul
Yeraltı Altındağ Kooperatifi’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi bir bakışta
- İl
- Yozgat
- İlçe
- Yenifakılı
- Mahalle / köy
- Altındağ Mh.
- Site / rezidans
- Yeraltı Altındağ Kooperatifi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 2
Yeraltı Altındağ Kooperatifi, Altındağ Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yenifakılı TOKİ Konutları 4. Etap var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Yeraltı Altındağ Kooperatifi bölge rehberi
Altındağ Mh. içinde bu site dahil 2 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi Konumu
Altındağ Mh. / Yenifakılı / Yozgat
Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Yenifakılı3,1 km
Eğitim
- Adem Karacabay Anadolu Lisesi3 km
- Yenifakılı Çok Programlı Anadolu Lisesi3 km
- Cumhuriyet İlkokulu3,3 km
Sağlık
- Yenifakılı Devlet Hastanesi3 km
- Yenifakılı İlçe Devlet Hastanesi3 km
- Yücel Eczanesi3,1 km
Alışveriş
- Savaş Market3,1 km
Altındağ Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Yeraltı Altındağ Kooperatifi Sitesi’nin bulunduğu Altındağ Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%14,9 65 yaş üstü
%16,4 çocuk (0–14) · %68,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,4 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,9
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Altındağ’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Yeraltı Altındağ Kooperatifi’de bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Yozgat Yenifakılı Altındağ Yeraltı Altındağ Kooperatifi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Yeraltı Altındağ Kooperatifi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Yeraltı Altındağ Kooperatifi’de sık sorulanlar
Yeraltı Altındağ Kooperatifi’de kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Yeraltı Altındağ Kooperatifi’de dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Altındağ Mahallesi’nde ayrıca Yenifakılı TOKİ Konutları 4. Etap bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Yozgat’ta başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
