Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Şehri Güneş Konakları Sitesi

Van İpekyolu Hatuniye Şehri Güneş Konakları Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Şehri Güneş Konakları Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Şehri Güneş Konakları Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Şehri Güneş Konakları Sitesi bir bakışta

İl
Van
İlçe
İpekyolu
Mahalle / köy
Hatuniye Mah.
Site / rezidans
Şehri Güneş Konakları Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
32

Şehri Güneş Konakları Sitesi, Hatuniye Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Emka Park Evler 1, İrvan Sitesi, Panorama Evleri Sitesi, Arinay Konutları, Fergül Konakları ve Karakaya Naz Konakları Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Şehri Güneş Konakları Sitesi bölge rehberi

Hatuniye Mah. içinde bu site dahil 32 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Şehri Güneş Konakları Sitesi / Hatuniye Mah. / İpekyolu / VanFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Şehri Güneş Konakları Sitesi’nin bulunduğu Hatuniye Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,0 65 yaş üstü

%28,6 çocuk (0–14) · %66,4 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%97,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Hatuniye’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Şehri Güneş Konakları Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Van İpekyolu Hatuniye Şehri Güneş Konakları Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Şehri Güneş Konakları Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Şehri Güneş Konakları Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Van İpekyolu Hatuniye Şehri Güneş Konakları Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Van İpekyolu Hatuniye Şehri Güneş Konakları Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Hatuniye Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Hatuniye Mahallesi’nde ayrıca Emka Park Evler 1, İrvan Sitesi, Panorama Evleri Sitesi, Arinay Konutları, Fergül Konakları ve Karakaya Naz Konakları Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Van genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Şehri Güneş Konakları Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Şehri Güneş Konakları Sitesi, Hatuniye Mah. sınırları içinde; İpekyolu ilçesine, oradan da Van iline bağlı. Hatuniye Mah. içinde 32, İpekyolu genelinde 446 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Şehri Güneş Konakları Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Şehri Güneş Konakları Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Şehri Güneş Konakları Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.