İlay Kent Sitesi
Trabzon Akçaabat Söğütlü İlay Kent Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
İlay Kent Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? İlay Kent Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
İlay Kent Sitesi bir bakışta
- İl
- Trabzon
- İlçe
- Akçaabat
- Mahalle / köy
- Söğütlü Mh.
- Site / rezidans
- İlay Kent Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 71
İlay Kent Sitesi, Söğütlü Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Modern Kent Villaları, Sılahan Sitesi, Kardelen Sitesi, Ak Towers, Yıldızkent 4 Sitesi ve Çiçek Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
İlay Kent Sitesi bölge rehberi
Söğütlü Mh. içinde bu site dahil 71 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
İlay Kent Sitesi Konumu
Söğütlü Mh. / Akçaabat / Trabzon
İlay Kent Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Akçaabat Küçük Sanayi 11,4 km
- Otobüs durağı1,5 km
- Akçaabat Sahil Park3,4 km
Eğitim
- Akçaabat Fen Lisesi1 km
- Trabzon Üniversitesi Fatih Eğitim Kampüsü1,1 km
- Trabzon Akçaabat Mesleki Eğitim Merkezi1,2 km
Sağlık
- Öznur Eczanesi1,2 km
- Söğütlü Eczanesi1,2 km
- Yavuz Selim,Aile Sağlık Merkezi1,3 km
Yeşil alan ve spor
- Arenafitnessfight GYM (Akçaabat/Söğütlü)1,3 km
- Söğütlü Atletizm Stadı1,7 km
- Akçaabat Millet Bahçesi2,2 km
Alışveriş
- A101840 m
- Şok940 m
- BİM960 m
Söğütlü Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. İlay Kent Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
İlay Kent Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
İlay Kent Sitesi’nin bulunduğu Söğütlü Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,2 65 yaş üstü
%22,5 çocuk (0–14) · %71,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,7
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Söğütlü’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
İlay Kent Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
İlay Kent Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
İlay Kent Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
İlay Kent Sitesi’nde sık sorulanlar
İlay Kent Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İlay Kent Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Söğütlü Mahallesi’nde ayrıca Modern Kent Villaları, Sılahan Sitesi, Kardelen Sitesi, Ak Towers, Yıldızkent 4 Sitesi ve Çiçek Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Trabzon’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
