Comfort Home Sitesi
Tekirdağ Süleymanpaşa Zafer Comfort Home Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Comfort Home Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Comfort Home Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Comfort Home Sitesi bir bakışta
- İl
- Tekirdağ
- İlçe
- Süleymanpaşa
- Mahalle / köy
- Zafer Mah.
- Site / rezidans
- Comfort Home Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 17
Comfort Home Sitesi, Zafer Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Merit Life Sitesi 1, Garden Hill Country Sitesi, Vadipark Konakları Sitesi, Jag Sitesi, Comfort Home - Akıllı Evim ve Şehrizar Konakları var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Comfort Home Sitesi bölge rehberi
Zafer Mah. içinde bu site dahil 17 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Comfort Home Sitesi Konumu
Zafer Mah. / Süleymanpaşa / Tekirdağ
Comfort Home Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Tekirdağ İskele2,9 km
- Tekirdağ3,9 km
Otobüs
- Muratlı Caddesi 2350 m
- Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 2350 m
- Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 1360 m
Eğitim
- Kamil Korkmaz Zafer İlkokulu310 m
- Kamil Korkmaz Zafer Ortaokulu320 m
- Tekirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi330 m
Sağlık
- Gözde Eczanesi580 m
- Tunç Eczanesi630 m
- Özel Star Medica Hospital1,1 km
Yeşil alan ve spor
- Rahmi Urcan Parkı460 m
- Şehit Osman Çocuk Parkı730 m
- Ali Rıza Efendi Parkı1,1 km
Alışveriş
- Şok410 m
- A101420 m
- BİM480 m
Zafer Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Comfort Home Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Comfort Home Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Comfort Home Sitesi’nin bulunduğu Zafer Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%11,2 65 yaş üstü
%17,9 çocuk (0–14) · %70,9 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,1 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Süleymanpaşa’da diğer Comfort siteleri
Zafer’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Comfort Home Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Tekirdağ Süleymanpaşa Zafer Comfort Home Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Comfort Home Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Comfort Home Sitesi’nde sık sorulanlar
Comfort Home Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Tekirdağ Süleymanpaşa Zafer Comfort Home Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Tekirdağ Süleymanpaşa Zafer Comfort Home Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Zafer Mahallesi’nde ayrıca Merit Life Sitesi 1, Garden Hill Country Sitesi, Vadipark Konakları Sitesi, Jag Sitesi, Comfort Home - Akıllı Evim ve Şehrizar Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Tekirdağ’da başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
