Gencay Gardenya Evleri
Tekirdağ Süleymanpaşa Hürriyet Gencay Gardenya Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul
Gencay Gardenya Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Gencay Gardenya Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Gencay Gardenya Evleri bir bakışta
- İl
- Tekirdağ
- İlçe
- Süleymanpaşa
- Mahalle / köy
- Hürriyet Mh.
- Site / rezidans
- Gencay Gardenya Evleri
- Mahalledeki site ve rezidans
- 178
Gencay Gardenya Evleri, Hürriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Tekirdağ Suit 2 Sitesi, Ateş Sitesi, Oğuzeli 2 Sitesi, Miradon Park, Adahan Park Evleri Sitesi ve Kristal Evleri Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Gencay Gardenya Evleri bölge rehberi
Hürriyet Mh. içinde bu site dahil 178 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Gencay Gardenya Evleri Konumu
Hürriyet Mh. / Süleymanpaşa / Tekirdağ
Gencay Gardenya Evleri’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Osmanlı Can Cami 150 m
- Osmanlı Can Cami 270 m
- Hürriyet Bankalar 2140 m
Eğitim
- Cumhuriyet Anaokulu80 m
- AKA Koleji250 m
- Tekirdağ Özel Eğitim Okulu410 m
Sağlık
- Cenk Eczanesi470 m
- Gülseren Eczanesi470 m
- Hürriyet Aile Sağlığı Merkezi650 m
Yeşil alan ve spor
- Uçaklı Park390 m
- Süleymanpaşa Alkaya Paşa Sahili1 km
- PARK ALANI2,7 km
Alışveriş
- MM Migros150 m
- DMR Market420 m
- A101470 m
Hürriyet Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Gencay Gardenya Evleri’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Gencay Gardenya Evleri hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Gencay Gardenya Evleri’nin bulunduğu Hürriyet Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,6 65 yaş üstü
%19,7 çocuk (0–14) · %69,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Hürriyet’te diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Gencay Gardenya Evleri’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Tekirdağ Süleymanpaşa Hürriyet Gencay Gardenya Evleri sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Gencay Gardenya Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Gencay Gardenya Evleri’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Gencay Gardenya Evleri’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Gencay Gardenya Evleri’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Hürriyet Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Hürriyet Mahallesi’nde ayrıca Tekirdağ Suit 2 Sitesi, Ateş Sitesi, Oğuzeli 2 Sitesi, Miradon Park, Adahan Park Evleri Sitesi ve Kristal Evleri Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Tekirdağ dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
