Sadunoplu Kaptan 10
Tekirdağ Şarköy Cumhuriyet Sadunoplu Kaptan 10’da Kiralık Gayrimenkul
Sadunoplu Kaptan 10’da şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Sadunoplu Kaptan 10 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Sadunoplu Kaptan 10 Sitesi bir bakışta
- İl
- Tekirdağ
- İlçe
- Şarköy
- Mahalle / köy
- Cumhuriyet Mah.
- Site / rezidans
- Sadunoplu Kaptan 10
- Mahalledeki site ve rezidans
- 206
Sadunoplu Kaptan 10, Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Mavi Damla Evleri, İlayda Park Ali Kaya Akkoç Sitesi, Sefa Evleri 7 Selim Altuğ Sitesi, Marmara 3 Sahil Sitesi, Hayat Sitesi ve Bahar Evleri var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Sadunoplu Kaptan 10 bölge rehberi
Cumhuriyet Mah. içinde bu site dahil 206 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Sadunoplu Kaptan 10 Sitesi Konumu
Cumhuriyet Mah. / Şarköy / Tekirdağ
Sadunoplu Kaptan 10 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Sadunoplu Kaptan 10 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Cumhuriyet’te diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Sadunoplu Kaptan 10’da kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Tekirdağ Şarköy Cumhuriyet Sadunoplu Kaptan 10 sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Sadunoplu Kaptan 10 — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Sadunoplu Kaptan 10’da kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Sadunoplu Kaptan 10’da dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Cumhuriyet Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Cumhuriyet Mahallesi’nde ayrıca Mavi Damla Evleri, İlayda Park Ali Kaya Akkoç Sitesi, Sefa Evleri 7 Selim Altuğ Sitesi, Marmara 3 Sahil Sitesi, Hayat Sitesi ve Bahar Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Tekirdağ genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
