Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Millenyum 2000 Villaları

Tekirdağ Çorlu Önerler Millenyum 2000 Villaları’nda Kiralık Gayrimenkul

Millenyum 2000 Villaları’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Millenyum 2000 Villaları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Millenyum 2000 Villaları bir bakışta

İl
Tekirdağ
İlçe
Çorlu
Mahalle / köy
Önerler Mh.
Site / rezidans
Millenyum 2000 Villaları
Mahalledeki site ve rezidans
81

Millenyum 2000 Villaları, Önerler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Arcadia Villaları, Lale Bahçesi Sitesi, Rüya Bahçesi Sitesi, Infinity Villaları, Panorama Evleri Sitesi ve Global City 2 Evleri Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Millenyum 2000 Villaları bölge rehberi

Önerler Mh. içinde bu site dahil 81 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Millenyum 2000 Villaları / Önerler Mh. / Çorlu / TekirdağFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Millenyum 2000 Villaları’nın bulunduğu Önerler Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%6,7 65 yaş üstü

%22,9 çocuk (0–14) · %70,3 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,1 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Önerler’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Millenyum 2000 Villaları’nda bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Tekirdağ Çorlu Önerler Millenyum 2000 Villaları için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Millenyum 2000 Villaları — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Millenyum 2000 Villaları’nda kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Millenyum 2000 Villaları’nda kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Millenyum 2000 Villaları’nda mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Önerler Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Önerler Mahallesi’nde ayrıca Arcadia Villaları, Lale Bahçesi Sitesi, Rüya Bahçesi Sitesi, Infinity Villaları, Panorama Evleri Sitesi ve Global City 2 Evleri Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Tekirdağ dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Millenyum 2000 Villaları — Kiralık işlemleriniz için

Tekirdağ Çorlu Önerler Mh. içinde yer alan Millenyum 2000 Villaları için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 81, Çorlu genelinde 776 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Millenyum 2000 Villaları içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Önerler Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 81 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 56 site daha

Millenyum 2000 Villaları için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Millenyum 2000 Villaları satılık sayfası ayrıca duruyor.