Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Royal Life Tepe

Tekirdağ Çerkezköy İstasyon Royal Life Tepe’de Kiralık Gayrimenkul

Royal Life Tepe’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Royal Life Tepe Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Royal Life Tepe Sitesi bir bakışta

İl
Tekirdağ
İlçe
Çerkezköy
Mahalle / köy
İstasyon Mh.
Site / rezidans
Royal Life Tepe
Mahalledeki site ve rezidans
51

Royal Life Tepe, İstasyon Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Zümbül Konakları Sitesi, Gökkuşağı Evleri Sitesi, Şirin Yuvam Sitesi, Zirve Evleri Sitesi, Hill City Residence ve Palandöken Evleri Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Royal Life Tepe bölge rehberi

İstasyon Mh. içinde bu site dahil 51 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Royal Life Tepe / İstasyon Mh. / Çerkezköy / TekirdağFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Royal Life Tepe Sitesi’nin bulunduğu İstasyon Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%4,8 65 yaş üstü

%23,9 çocuk (0–14) · %71,3 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Çerkezköy’de diğer Royal siteleri

İstasyon’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Royal Life Tepe’de kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Royal Life Tepe’de kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Royal Life Tepe — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Royal Life Tepe’de sık sorulanlar

Royal Life Tepe’de kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Royal Life Tepe’de kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Royal Life Tepe’de mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

İstasyon Mahallesi’nde ayrıca Zümbül Konakları Sitesi, Gökkuşağı Evleri Sitesi, Şirin Yuvam Sitesi, Zirve Evleri Sitesi, Hill City Residence ve Palandöken Evleri Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Tekirdağ’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Royal Life Tepe — Kiralık işlemleriniz için

Royal Life Tepe, İstasyon Mh. sınırları içinde; Çerkezköy ilçesine, oradan da Tekirdağ iline bağlı. İstasyon Mh. içinde 51, Çerkezköy genelinde 194 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Royal Life Tepe içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Royal Life Tepe içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Royal Life Tepe satılık sayfası ayrıca duruyor.