Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Mercan Sitesi

Samsun Atakum İncesu Yalı Mercan Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Mercan Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Mercan Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Mercan Sitesi bir bakışta

İl
Samsun
İlçe
Atakum
Mahalle / köy
İncesu Yalı Mh.
Site / rezidans
Mercan Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
18

Mercan Sitesi, İncesu Yalı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Sahil Kent Sitesi, Erenkent, Agay Sitesi, Dostlar Sitesi, Site Çınar 55 ve Korualtı Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Mercan Sitesi bölge rehberi

İncesu Yalı Mh. içinde bu site dahil 18 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Mercan Sitesi / İncesu Yalı Mh. / Atakum / SamsunFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Aynı adlı bir site Mimarsinan, Atakent mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.

Atakum’da diğer Mercan siteleri

İncesu Yalı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Mercan Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Samsun Atakum İncesu Yalı Mercan Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Mercan Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Mercan Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Samsun Atakum İncesu Yalı Mercan Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Samsun Atakum İncesu Yalı Mercan Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

İncesu Yalı Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

İncesu Yalı Mahallesi’nde ayrıca Sahil Kent Sitesi, Erenkent, Agay Sitesi, Dostlar Sitesi, Site Çınar 55 ve Korualtı Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Samsun dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Mercan Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Samsun Atakum İncesu Yalı Mh. içinde yer alan Mercan Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 18, Atakum genelinde 619 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Mercan Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Mercan Sitesi için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Mercan Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.