İmsa Sitesi
Sakarya Adapazarı Semerciler İmsa Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
İmsa Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? İmsa Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
İmsa Sitesi bir bakışta
- İl
- Sakarya
- İlçe
- Adapazarı
- Mahalle / köy
- Semerciler Mah.
- Site / rezidans
- İmsa Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 3
İmsa Sitesi, Semerciler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Taşkent Sitesi ve Bağkur Evleri var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
İmsa Sitesi bölge rehberi
Semerciler Mah. içinde bu site dahil 3 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
İmsa Sitesi Konumu
Semerciler Mah. / Adapazarı / Sakarya
İmsa Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Adapazarı380 m
- Aziz Duran Parkı620 m
- Mithatpaşa2,2 km
Otobüs
- 1.Geçit230 m
- Dr. Nuri Bayar İlköğretim Okulu390 m
- Gar Meydan480 m
Eğitim
- Ahmet Akkoç İlköğretim Okulu280 m
- Uğur Kurs Merkezi380 m
- Nuri Bayar İmam Hatip Ortaokulu390 m
Sağlık
- Karakaya Eczanesi160 m
- Acaroğlu Eczanesi240 m
- Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi280 m
Yeşil alan ve spor
- Atatürk Parkı610 m
- Sakarya Kent Park Yüzme Havuzu650 m
- Kentpark720 m
Alışveriş
- kraas40 m
- Sebze Pazarı70 m
- Geltat120 m
Semerciler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. İmsa Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
İmsa Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
İmsa Sitesi’nin bulunduğu Semerciler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%13,2 65 yaş üstü
%17,2 çocuk (0–14) · %69,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Semerciler’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
İmsa Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Sakarya Adapazarı Semerciler İmsa Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
İmsa Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
İmsa Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İmsa Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Semerciler Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Semerciler Mahallesi’nde ayrıca Taşkent Sitesi ve Bağkur Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Sakarya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
