Mercan Sitesi
Osmaniye Merkez Cumhuriyet Mercan Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Mercan Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Mercan Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Mercan Sitesi bir bakışta
- İl
- Osmaniye
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Cumhuriyet Mah.
- Site / rezidans
- Mercan Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 12
Mercan Sitesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Zaimoğlu Sitesi, Ata Sitesi, Lale Sitesi, Asmalı Konak Sitesi, Sungurlar Sitesi ve Serhat Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Mercan Sitesi bölge rehberi
Cumhuriyet Mah. içinde bu site dahil 12 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Mercan Sitesi Konumu
Cumhuriyet Mah. / Merkez / Osmaniye
Mercan Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Mercan Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Eyüp Sultan mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Merkez’de diğer Mercan siteleri
Cumhuriyet’te diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Mercan Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Osmaniye Merkez Cumhuriyet Mercan Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Mercan Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Mercan Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Mercan Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Mercan Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Cumhuriyet Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Cumhuriyet Mahallesi’nde ayrıca Zaimoğlu Sitesi, Ata Sitesi, Lale Sitesi, Asmalı Konak Sitesi, Sungurlar Sitesi ve Serhat Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Osmaniye dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
