Vela Terrace Bodrum
Muğla Milas Dörttepe Vela Terrace Bodrum’da Kiralık Gayrimenkul
Vela Terrace Bodrum’da şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Vela Terrace Bodrum Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Vela Terrace Bodrum Sitesi bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Milas
- Mahalle / köy
- Dörttepe Mh.
- Site / rezidans
- Vela Terrace Bodrum
- Mahalledeki site ve rezidans
- 11
Vela Terrace Bodrum, Dörttepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Eşin Wood, Lakeshore Evleri, Natur Bodrum, Harmony Dream Village, Gizli Bahçe Sitesi ve Gate Bodrum var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Vela Terrace Bodrum bölge rehberi
Dörttepe Mh. içinde bu site dahil 11 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Vela Terrace Bodrum Sitesi Konumu
Dörttepe Mh. / Milas / Muğla
Vela Terrace Bodrum Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Vela Terrace Bodrum Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Dörttepe’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Vela Terrace Bodrum’da kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Muğla Milas Dörttepe Vela Terrace Bodrum sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Vela Terrace Bodrum — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Vela Terrace Bodrum’da kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Vela Terrace Bodrum’da dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Dörttepe Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Dörttepe Mahallesi’nde ayrıca Eşin Wood, Lakeshore Evleri, Natur Bodrum, Harmony Dream Village, Gizli Bahçe Sitesi ve Gate Bodrum bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla dışında da hizmet veriyor musunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
