Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi

Muğla Fethiye Karaçulha Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi bir bakışta

İl
Muğla
İlçe
Fethiye
Mahalle / köy
Karaçulha Mh.
Site / rezidans
Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
5

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi, Karaçulha Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çalıca Tepe Sitesi, Elit Villaları, Dost Evler Sitesi ve Çalıca Tepesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi bölge rehberi

Karaçulha Mh. içinde bu site dahil 5 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi / Karaçulha Mh. / Fethiye / MuğlaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Karaçulha’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Muğla Fethiye Karaçulha Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Karaçulha Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Karaçulha Mahallesi’nde ayrıca Çalıca Tepe Sitesi, Elit Villaları, Dost Evler Sitesi ve Çalıca Tepesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Muğla genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı Karaçulha Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 5, Fethiye genelinde 447 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Karaçulha Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 5 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Şehit Sezgin Burak Cantürk Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.