Kelebek Evler
Muğla Bodrum Yokuşbaşı Kelebek Evler’de Kiralık Gayrimenkul
Kelebek Evler’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Kelebek Evler hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Kelebek Evler bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Bodrum
- Mahalle / köy
- Yokuşbaşı Mh.
- Site / rezidans
- Kelebek Evler
- Mahalledeki site ve rezidans
- 28
Kelebek Evler, Yokuşbaşı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Grand Yazıcı Villaları, Ofton Elysium Miramar, Casablanca Sitesi, Horizon Point, Ormancı Evleri ve Castle Rock Evleri var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Kelebek Evler bölge rehberi
Yokuşbaşı Mh. içinde bu site dahil 28 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Kelebek Evler Konumu
Yokuşbaşı Mh. / Bodrum / Muğla
Kelebek Evler’in çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Kelebek Evler hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Yokuşbaşı’nda diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Kelebek Evler’de kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Muğla Bodrum Yokuşbaşı Kelebek Evler sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Kelebek Evler — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Kelebek Evler’de kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kelebek Evler’de dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Yokuşbaşı Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Yokuşbaşı Mahallesi’nde ayrıca Grand Yazıcı Villaları, Ofton Elysium Miramar, Casablanca Sitesi, Horizon Point, Ormancı Evleri ve Castle Rock Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
